24 | 07 | 2019

Sprzątanie świata

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata".

W dniu 15 września dzieci oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę oraz teren przedszkolny. Pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Zaopatrzone w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Następnie przedszkolaki posegregowały odpady do odpowiednich kontenerów.Wierzymy, że prowadzane przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

Tekst i foto: Marta Grabowska